close
Menu

Gizlilik Sözleşmesi

Bu web sitesi Deere & Company tarafından sağlanan içeriği içermektedir ve Deere & Company tarafından sağlanan Moonda tarafından lisanslı bir tasarım kullanmaktadır. Deere & Company tarafından sağlanan içerik ve web sitesinin amacı doğrultusunda sunduğu içerikle ilgili olarak Deere & Company veri tabanı hakları, tasarım hakları, fikri mülkiyet haklarının ve tüm içeriğin grafik seçimlerinin, sözleşmelerin, işaretleme/düzen/komut yazılımlarının, yazılım derlemelerinin, esas kaynakların (hiper metin işaaretleme dili ve komut dosyalarının) ve diğer tüm materyallerin ve tüm telif haklarının tek ve mutlak sahibidir.

Bu web sitesinin Deere & Company ve/veya John Deere ürünleriyle ilişkili içeriği, kişisel ve ticari olmayan kullanımınız için geçici bir kayıt tutmak veya web sitenizde kullanmak dışında elektronik ve/veya başka bir yazılı şekilde Deere& Company'nin önceden yazılı onayı olmaksızın herhangi bir biçimde çoğaltılamaz. Deere & Company'nin bayilerinin bu sitede yayınlanan materyalleri elektronik olarak kopyalamasına ve müşterilerinin ve potansiyel müşterilerin yararına ve kullanımına yönelik çıktılar yapmasına izin verilmektedir. Tüm bu tür çıktılarda telif hakkı bildiriminin yer alması sağlanmıştır.

Mentions légales Politique de confidentialité
Ce site est fourni par Deere & Company et de la Lune a autorisé contenu basé sur la mise en page. Que les droits de base de données utilisés sur ce site, les droits de conception, sélection de tous les textes et graphiques, tous les droits de propriété intellectuelle, la réglementation / règlement / compilations de logiciels, sous-jacentes source et ayant la seule et absolue copyright droit de tous les autres matériaux de Deere & Company. Lié au contenu
Deere & Company et / ou des produits John Deere contenu du site Web liées, sans le consentement écrit préalable de la société Deere, reproduites par voie électronique ou de toute autre manière. Les documents affichés sur le site pour une utilisation pour le bénéfice des clients et clients potentiels sont autorisés à imprimer. Informations Copyright est inclus dans toutes les impressions.